Organisatie

Adres VV Elsendorp

Post adres:
VV Elsendorp
St. Janstraat 47 A
5424 TS Elsendorp
secretaris@vvelsendorp.nl

 

Website

www.vvelsendorp.nl
Kay v.d. Wetering             
Jan Pieter van Els    
Website@vvelsendorp.nl 

 

Bestuur

Voorzitter
René v.d. Heijden
bestuur@vvelsendorp.nl
Secretaris 
Lisanne Toonders
secretaris@vvelsendorp.nl
Penningmeester 
Marcel Penninx
administratie@vvelsendorp.nl
Materiaalbeheer
Jos v.d. Ven 
j.ven83@chello.nl
Jeugdzaken en reclameborden
Henk v.d. Wijst 
h.wijst2@upcmail.nl
Wedstrijdsecretaris
Toon v.d. Boogaard
louisetoon@kpnmail.nl
Wedstrijdsecretaris jeugd
Sjors v.d. Laar
jeugdwedstrijden@vvelsendorp.nl
Scheidsrechterszaken
Arno Peters
arno_peters@hetnet.nl

 

Wedstrijdzaken

Senioren
Toon v.d. Boogaard
Junioren
Sjors v.d. Laar

 

Aan- en afmelden  senioren / dames 

Voor wijzigingen, aan- of afmelden als lid van de voetbalclub kan men terecht bij:
Martijn v.d. Boogaard
ledenadministratie@vvelsendorp.nl

 

Kantinebeheerder

Hugo Spierings
Lenny v. Duijnhoven

 

Consul

Hugo  Spierings

 

Terrein (onderhoud)

Jos v.d. Ven
Piet Leijten
Theo v.d. Vossenberg
Joan Spierings
Hugo Spierings
Bart v.d. Boogaard
Henk v.d. Wijst

 

Club van 50

Toon v.d. Boogaard
Lenny v. Duijnhoven

 

Spaarkas

Marcel Penninx
Lenny v. Duijnhoven
Elly v.d. Ven

 

Activiteiten commissie

Dick de Bruijn
Lenny v. Duijnhoven
Jeroen v.d. Wijst
Verona Meulenmeesters
Floor Verkampen
Lobke de Wit

 

Commissie Elsendorpse Zomerfeesten

Marcel Penninx
Kay v.d. Wetering
Stan v.d. Wijst
Mart Kuijpers
Ruud Swinkels
Frence Kuijpers
Han de Bruijn
Erwin Toonders

 

Clubblad “de Natrap”

denatrap@vvelsendorp.nl
Redactie:
Petra Janssen
Verona Meulenmeesters
Lisanne Toonders
Lobke de Wit
Han de Bruijn
Bryan Bouw
Henri Toonders
Sylvan Kuijpers
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!