Organisatie

Adres VV Elsendorp

Post adres:
VV Elsendorp
St. Janstraat 47 A
5424 TS Elsendorp
secretaris@vvelsendorp.nl

 

Website

www.vvelsendorp.nl
Kay v.d. Wetering             
Jan Pieter van Els    
Website@vvelsendorp.nl 

 

Bestuur

Voorzitter
René v.d. Heijden
bestuur@vvelsendorp.nl
Secretaris 
Lisanne Toonders
secretaris@vvelsendorp.nl
Penningmeester 
Marcel Penninx
administratie@vvelsendorp.nl
Materiaalbeheer
Jos v.d. Ven 
jos.ellyvandeven@outlook.com
Jeugdzaken en reclameborden
Henk v.d. Wijst 
wilmavanderwijst43@gmail.com
Wedstrijdsecretaris
Toon v.d. Boogaard
louisetoon@kpnmail.nl
Wedstrijdsecretaris jeugd
Sjors v.d. Laar
jeugdwedstrijden@vvelsendorp.nl
Scheidsrechterszaken
Arno Peters
arno_peters@hetnet.nl
Juul de Bruijn
juuldebruijn93@gmail.com

 

 

Aan- en afmelden  senioren / dames 

Voor wijzigingen, aan- of afmelden als lid van de voetbalclub kan men terecht bij:
Martijn v.d. Boogaard
ledenadministratie@vvelsendorp.nl

 

Kantinebeheerder

Hugo Spierings
Lenny v. Duijnhoven

 

Consul

Hugo  Spierings

 

Terrein (onderhoud)

Jos v.d. Ven
Piet Leijten
Hugo Spierings
Bart v.d. Boogaard
Henk v.d. Wijst
Tiny v.d. Boogaard
Willy Haverkort

 

Club van 50

Toon v.d. Boogaard
Lenny v. Duijnhoven

 


Activiteiten commissie

Dick de Bruijn
Lenny v. Duijnhoven
Plonie v.d. Wijst
Verona Meulenmeesters
Floor Verkampen
Lobke de Wit
Bryan Bouw
Gijs Bekkers

 

Commissie Elsendorpse Zomerfeesten

Marcel Penninx
Kay v.d. Wetering
Stan v.d. Wijst
Mart Kuijpers
Ruud Swinkels
Frence Kuijpers
Han de Bruijn
Erwin Toonders

Vertrouwenscommissie

Henri Toonders
h.toonders@gmail.com
 
Sandra v.d. Wetering
sandravandewetering1961@gmail.com

Clubblad “de Natrap”

denatrap@vvelsendorp.nl
Redactie:
Lobke de Wit
Han de Bruijn
Bryan Bouw
Henri Toonders
Sylvan Kuijpers

Club Scheidsrechters

Hugo Spierings
Stan v.d. Wijst
Joan Spierings
Erik v.d. Broek
Marcel Sommers
Charles Dings
Toon v.d. Boogaard
Bart Sanders
Marcel Verberkt
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!